Wystawa poplenerowa

Wystawą poplenerową zakończyliśmy 9 czerwca kolejny plener malarski “Jadowskie Klimaty”. W tym roku gościliśmy: Tomasza Awdziejczyka, Gabrielę Czarnecką, Zbigniewa Dziwosza, Zdzisława Machowicza, Marka Madeja, Janusza Maśnika, Krystynę Mirkiewicz, Ewę Piasecką – Kudłacik, Maria Rejzner i Teresę Trzan. Wystawę poprzedził występ artystycznym z udziałem dyr. GOK Łukasza Wójcika, Kingi Salwin, Weroniki Przybysz i Michała Siuchty. Wśród zebranej publiczności znaleźli się: Wójt Gminy Jadów Dariusz Kokoszka, Przewodnicząca Rady Gminy Regina Sadlik, ks. dziekan Bogdan Lewiński, Dyr. Biblioteki Publicznej Gminy Jadów Sylwia Tryc, dyr. ZSP Urle Aniela Dobosiewicz, skarbnik gminy Jadów Barbara Wójcik, Piotr Borczyński – radny powiatowy, p. Danuta Tarach i p. Marzena Ołdak oraz pomysłodawczyni plenerów malarskich p. Halina Filemonowicz.

Więcej zdjęć na Facebooku