Koncert w GOKu

13 grudnia w GOK Jadów odbyło się spotkanie profilaktyczne połączone z koncertem akustycznym pt. „Twoje życie – twój wybór”. Na naszej scenie wystąpił Krzysztof Jaryczewski – legenda muzyki rockowej i lider zespołu Oddział Zamknięty wraz z zespołem. Podczas koncertu wybrzmiały wielkie przeboje zespołu m. in. „Obudź się”, „Ten wasz świat” czy „Ich marzenia”.

Czytaj dalej Koncert w GOKu

“Wigilia po polsku”

7 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie ponownie gościliśmy aktorów Teatru Podaj Dalej. Zebrana widownia obejrzała spektakl “Wigilia po polsku” w reżyserii Jarosława Grudy. „Wigilia po polsku” to mówiąc najkrócej polska Wigilia na opak. Akcja sztuki rozgrywa się we współczesnej rodzinie, która od lat nie obchodzi Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej “Wigilia po polsku”

Mikołajki w GOKu

Mikołajki w gminie Jadów 
W dniu dzisiejszym tj. 6 grudnia najmłodsi mieszkańcy naszej gminy spotkali się z wyjątkowym gościem, a mianowicie przybył do nich Mikołaj.
Zanim jednak to się stało dzieci obejrzały piękne przedstawianie teatralne pt. „Domek na skraju lasu”. Tekst do przedstawienia napisał Pan Mariusz Kubat, scenografie przygotował Pan Klaudiusz Modzelewski, natomiast aktorów przygotowała Pani Magdalena Donoch i Pani Halina Filemonowicz.

Czytaj dalej Mikołajki w GOKu

Człowiek Roku – Powiatowy Konkurs Wiedzy

W dniu 04.12.2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie odbył się
Powiatowy Konkurs Wiedzy “Człowiek Roku- 100 lecie odzyskania Niepodległości “.
Po raz kolejny młodzież powiatu wołomińskiego spotkała się w Jadowie, aby walczyć o Puchar Starosty Wołomińskiego.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych klasy VII i VIII oraz oddziały gimnazjalne z : Dobczyna, Jadowa, Jasienicy, Klembowa, Krusza, Mokrej Wsi, Strachówki i Stryjek
Każda z drużyn odpowiadała na 10 wylosowanych pytań dotyczących wydarzeń związanych ze “100 – leciem odzyskania Niepodległości”

Czytaj dalej Człowiek Roku – Powiatowy Konkurs Wiedzy