Komunikat Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie

Z związku z rozporządzeniem ministra zdrowia o wprowadzeniu od 20 marca 2020 r. stanu epidemii przedłużam do 10 kwietnia 2020 r. zawieszenie działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie polegającej na organizowaniu imprez kulturalnych, zajęć stałych, spotkań itp.
Nie będzie również udostępniana pracownia komputerowa, tenis stołowy,
bilard i inne gry świetlicowe.

W sprawach związanych z działalnością GOK prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 25 675 41 07 lub poprzez pocztę elektroniczną: gok-jadow@wp.pl

Godziny pracy GOK::
poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 17:00

Łukasz Wójcik
Dyr. GOK w Jadowie.

Komunikat Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie

Z związku z poleceniem Wojewody Mazowieckiego z dn. 11 marca 2020 r., w dniach 12 -25 marca 2020 r. działalność GOK polegająca na organizowaniu imprez kulturalnych, zajęć stałych, spotkań itp., zostaje zawieszona. W tych dniach nie będzie również udostępniana pracownia komputerowa, tenis stołowy, bilard i inne gry świetlicowe. Zalecane jest aby w tym czasie dzieci pozostały w domach. W sprawach związanych z działalnością GOK prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 25 675 41 07 lub poprzez pocztę elektroniczną – gok-jadow@wp.pl, Pn – pt godz. 9:00 – 17:00
Liczę na zrozumienie w zaistniałej sytuacji Łukasz WójcikDyr. GOK w Jadowie.

Konkurs Pięknego Czytania

10 marca 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas II i III szkół podstawowych “Czytam, bo lubię- lubię, bo umiem”. Wzięło w nim udział 23 uczniów, których oceniała komisja w składzie: 1. Halina Filemonowicz– Przewodnicząca komisji 2. Danuta Tarach – członek komisji 3. Mariusz Kubat– członek komisji Jury postanowiło nagrodzić w kategorii klas drugich: I miejsce – Katarzyna Osińska – SP w Jadowie II miejsce – Julian Mikulski – ZSP w Urlach i Wiktor Kaliński – SP w Jadowie III miejsce – Kacper Dziczek – SP w Myszadłach i Patryk Grzywacz – SP w Nowinkach Wyróżnienia: Natalia Michalik – ZSP w Urlach Jakub Niewiadomski – SP w Szewnicy W kategorii klas trzecich I miejsce – Maciej Król – SP w Jadowie II miejsce – Oliwia Michalik – SP w Jadowie i Julia Miszczuk – SP w Jadowie III miejsce – Antoni Kamiński – SP w Jadowie Wyróżnienia: Wiktoria Bodzon – SP w Myszadłach Szymon Gąsiorek – SP w Myszadłach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Dziękujemy dyrektorom szkół i nauczycielom za pomoc w organizacji konkursu.

Czytaj dalej Konkurs Pięknego Czytania

Laura Łącz w GOK

8 marca na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie wystąpiła Laura Łącz – aktorka filmowa i teatralna, pisarka. W ostatnich latach znana głównie z roli Gabrieli w serialu Klan, a także z prowadzenia imprez artystycznych dla dzieci i dorosłych. Z okazji Dnia Kobiet jadowskiej publiczności zaprezentowała program słowno – muzyczny pt. “Piękne dziewczyny” na który złożyły się wiersze K.I. Gałczyńskiego oraz piosenki z okresu międzywojennego a także nowe kompozycje napisane specjalnie dla artystki. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze nie raz gościć na scenie panią Laurę.

Czytaj dalej Laura Łącz w GOK