III Gminny Konkurs Piosenki

Trzecia edycja Gminnego Konkursu Piosenki pod patronatem Wójta Gminy Jadów, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie, już za nami. W tym roku niemożliwe były występy na żywo, dlatego uczestnicy wysyłali filmy z nagranymi piosenkami, które zostały zamieszczone na stronie GOK Jadów. Od 1 do 11 czerwca trwało również głosowanie internautów na najlepsze wykonanie piosenki.

W tym roku występy uczniów oceniała komisja w składzie: aktorka Natalia Leszczyńska, instruktor CKSiR w Tłuszczu Małgorzata Wdziekońska, prezes Stowarzyszenia Nie daj się nudzie Andrzej Zbyszyński oraz Teresa i Andrzej Mikulscy.
Po wysłuchaniu nagrań 22 uczestników jury postanowiło:
w kategorii najmłodszej 4 – 7 lat
pierwsze miejsce (z liczbą 30 punktów) zajęła uczennica Szkoły Podstawowej w Myszadłach Alicja Dul wykonująca piosenkę pt. „Czarne jagódki”.
Drugie miejsce ( 29 pkt) zajęli ex – aequo: Jakub Smolewski (Szkoła Podstawowa w Myszadłach) i Oliwia Kwiatek (SP w Myszadłach),
a trzecie miejsce (28 pkt.) Lena Oleksiak – punkt przedszkolny w Szkole Podstawowej w Szewnicy.
W kategorii 8 – 11 lat najwyżej oceniona została piosenka „Kochajcie czworonogi” w wykonaniu Heleny Wójcik z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadowie (36 pkt.).
Na drugim miejscu uplasowała się Maja Kalinowska z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadowie (34,5 pkt.),
a trzecie miejsce ex aequo z 30 pkt. zajęli: Lena Przybysz – Szkoła Podstawowa w Szewnicy i Maciej Król – SP nr 2 w Jadowie.
W kategorii 12 – 15 lat pierwsze miejsce zajął, zdobywając 37,5 pkt., Michał Siuchta – uczeń SP nr 1 w Jadowie, który zaprezentował piosenkę „Być dla kogoś”.
Drugie miejsce zajęła Julia Borowska (29 pkt.) – SP nr 2 w Jadowie, a trzecie Weronika Łoń (23 pkt.) – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadowie.
Nagrodę publiczności otrzymała Maja Kalinowska. Gratulujemy nagrodzonym!

Więcej zdjęć na Facebooku