Mikołajki w GOKu

Mikołajki w gminie Jadów
W dniu dzisiejszym tj. 6 grudnia najmłodsi mieszkańcy naszej gminy spotkali się z wyjątkowym gościem, a mianowicie przybył do nich Mikołaj.
Zanim jednak to się stało dzieci obejrzały piękne przedstawianie teatralne pt. „Domek na skraju lasu”. Tekst do przedstawienia napisał Pan Mariusz Kubat, scenografie przygotował Pan Klaudiusz Modzelewski, natomiast aktorów przygotowała Pani Magdalena Donoch i Pani Halina Filemonowicz.

Po przedstawieniu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową. W tym roku do urzędu wpłynęło 146 kartek konkursowych.
Wyniki przedstawiają się następująco :
Kategoria I przedszkola :
1. Natalia Błogowska
2. Kornelia Kamińska
3. Wojciech Selman
Kategoria II klasy I-III szkoły podstawowe :
1. Aleks Ołdak oraz Maciej Król
2. Tomasz Sadlik
3. Patryk Leończuk
Kategoria III klasy IV-VI szkoły podstawowe:
1. Wiktoria Bastian
2. Alicja Milczarek
3. Hubert Ziółkowski
Kategoria IV klasy VII, VIII i gimnazjum :
1. Aniela Pękul
2. Maja Ziółkowska
3. Natalia Jasińska
Kategoria V dorośli :
Wyróżnienie : Agata Szwaczyk i Agata Napłoszek
Dyplomy oraz nagrody wręczali : Wójt Gminy Jadów Dariusz Kokoszka, Skarbnik Gminy Barbara Wójcik oraz Sekretarz Gminy Sławomir Miąskiewicz.

Nadszedł wreszcie czas na spotkanie z Mikołajem. Radości nie było końca. Po krótkiej pogawędce i wspólnym śpiewie kolędy Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do parku na ubieranie choinki. Na zakończenie każdy otrzymał słodki upominek.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim szkołom i przedszkolom za przybycie i przygotowanie pięknych ozdób choinkowym. Ogromne podziękowania kierujemy oczywiście dla GOK-u za przygotowanie przedstawienia i pomoc w organizacji wydarzenia.
Justyna Winnicka-Bayram

Więcej zdjęć na Facebook’u