XI Gminne Mistrzostwa Gminy Jadów w tenisie stołowym

W dniu dzisiejszym t.j. 9 lutego odbyły XI Mistrzostwa Gminy Jadów w Tenisie Stołowym. Organizatorami turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie i GKS Korona Jadów. Sędzią głównym turniej był p. Tadeusz Archiciński, a pomagali mu Łukasz Rudnik, Piotr Zaklika i Ewelina Stryjek. Rozgrywki rozegrane zostały w pięciu kategoriach.

W kategorii chłopców do lat 12 pierwsze miejsce zajął Kacper Sadowski, drugie Dominik Wojnicz, a trzecie Kacper Gąsiorek. W kategorii chłopców w wieku 13 – 16 lat wyniki wyglądały następująco: 1. Kacper Powierża 2. Łukasz Kondruś 3. Jakub Świeżak. W najstarszej kategorii OPEN pierwsze miejsce zajął Jakub Rękawek, drugie Patryk Dybka, a trzecie Jakub Donoch. W kategorii dziewcząt od 13 do 16 lat wyniki wyglądały następująco: 1. Natalia Kondruś 2. Zuzanna Staniszewska 3. Maja Ziółkowska. W kategorii OPEN pierwsze miejsce zajęła Karolina Pękala,a drugie Anna Muszyńska. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrody wręczyli: Wójt Gminy Jadów Dariusz Kokoszka, Dyr. GOK Łukasz Wójcik i Prezes GKS Korona Andrzej Tabor. Gratulujemy!