16 maja nasi młodzi recytatorzy wystąpili podczas pierwszego dnia finału XIX Konkursu Poetyckiego “Cyprian Norwid – Poeta Naszej Ziemi”, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Dąbrówce. Z przyjemnością informujemy, że pierwsze miejsce w kategorii recytacja kl. IV – VI zajęła Julia Giza, a trzecie miejsce ( ta sama kategoria) Piotr Wydryszek. Ponadto trzecie miejsce w kategorii recytacja kl. VII,VIII i gimnazjum zajął mieszkaniec naszej gminy – Franciszek Mikulski ( SP nr 2 w Łochowie), a wyróżnienie wśród licealistów otrzymała Justyna Szymkiewicz (ZSP Łochów). Reprezentację naszej gminy do konkursu przygotowała p. Halina Filemonowicz. Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie i opiekę nad dziećmi. Gratulujemy wszystkim występującym, a w szczególności tym nagrodzonym. Trzymamy kciuki za jutrzejsze występy w kategorii teatr jednego aktora i poezja śpiewana.

Więcej zdjęć na Facebooku

Categories:

Tags:

Comments are closed